Zapraszamy ponownie do udziału w projekcie "Mieszkańcy Gminy Dobczyce sprawni w internecie"

Internet

Szanowni Państwo, czas, który ostatnio spędziliśmy w domu pokazuje jak ważne jest sprawne poruszanie się w internecie. Wiele spraw możemy załatwić zdalnie. Rodzicom tez okazało się bardzo przydatna znajomość obsługi komputera i radzenia sobie w „sieci”, dlatego  Pan Burmistrz , zachęca Państwa do udziału w projekcie "Mieszkańcy Gminy Dobczyce sprawni w Internecie".

Od 1 czerwca  2020 r. znów rozpoczynamy działalność

Szkolenie  - kurs przewiduje 12 godzin zegarowych. Zajęcia odbywać się  będą  w grupach max. 12 osobowych w RCOS w Sali konferencyjnej z zachowaniem zasad bezpieczeństwa  . Proponujemy 3 spotkania po 4 godziny.  Do wyboru są następujące moduły szkolenia: Każdy moduł zawiera również  szkolenie z e-usług, które możemy realizować na stronach obywatel.gov.pl

  1. „Rodzic w Internecie”
  2. „Mój biznes w sieci”
  3. „Moje finanse i transakcje w sieci”
  4. „Działam w sieciach społecznościowych”
  5. „Tworzę własną stronę internetową (blog)”
  6. „Kultura w sieci”

Gmina Dobczyce rozpoczęła realizację projektu, którego celem jest organizacja szkoleń z obsługi komputera, korzystania z e-usług oraz podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Dobczyce. Szkolenia skierowane są do uczestników w wieku 25+, ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych oraz osób w wieku 50+. W ramach realizowanego projektu przewidziany jest poczęstunek i upominek dla każdego uczestnika.

Zapisy przyjmuje Joanna Braś
Tel.  12 37 21 755
jbras@dobczyce.pl